תרגום מרומנית לעברית ולהיפך

תרגום מרומנית לעברית ולהיפך

נדרשים לשירותי תרגום מרומנית לעברית / עברית רומנית? אצלנו ב- O.D translate, תוכלו להבטיח לעצמכם את שירותי התרגום ברמה הגבוהה ביותר לכל מטרת תרגום נדרשת. 

שירותי תרגום מרומנית לעברית או להיפך, נחוצים במגוון רחב של תחומי תרגום שונים, החל מתחום התרגום הנוטריוני – משפטי, דרך תחום התרגום העסקי ועד לתחום התרגום האקדמי. בנוסף, שירותי התרגום מרומנית לעברית ו/או מעברית לרומנית, נחוצים לאילו מביניכם המקיימים כל סוג של תקשורת עם דוברי רומנית ברמת שפת אם. אצלנו בחברת  O.D translate, תוכלו למצוא מחלקת תרגום ענפה המתמחה בהליכי תרגום מרומנית לעברית / עברית רומנית, כאשר כל הליכי התרגום מיושמים על ידי דוברי רומנית ברמת שפת אם. 

מספר מילים על השפה הרומנית 

רומנית היא השפה הרשמית של רומניה, כאשר גם במולדובה קיים ריכוז גדול של אוכלוסיה הדובר את השפה הרומנית ברמת שפת אם. שפה זו משתייכת לקבוצת השפות הרומאניות הידועות גם בשם השפות הלטיניות והיא נכללת במשפחת השפות ההודו – אירופיות. האלפבית הרומני מבוסס על האלפבית הלטיני וזאת בתוספת של מספר אותיות הייחודיות לשפה הרומנית, כאשר אוצר המילים הרומני כולל בתוכו מילים רבות השאלות מהן השפה הסלאבית, השפה הלטינית, השפה ההונגרית ושפות טרום רומניות נוספות. על פי נתונים שונים, מספר דוברי הרומנית ברמת שפת אם מסביב לעולם הינו 24 מיליון איש, כאשר סך דוברי הרומנית מסביב לעולם נושק ל-30 מיליון איש. 

תרגום מרומנית לעברית ולהיפך

תרגום מרומנית לעברית / עברית רומנית – למי הוא נחוץ? 

שירותי תרגום מרומנית לעברית / עברית רומנית, נחוצים לכל אילו מביניכם הנדרשים לשירות מכל סיבה שהיא, בין אם מדובר בצרכי תרגום עסקיתרגום משפטיתרגום טכני, תרגום אקדמי או נוטריוני. בתחילת המאה ה-21, החלו לעבוד בישראל יותר ויותר עובדים זרים דוברי רומנית ברמת שפת אם, כאשר לכל אחד ואחת מהם נחוצות עבודות תרגום שונות לצורך שהייתם בישראל. 

אנחנו בחברת O.D translate, עוסקים ומתמחים בביצוע עבודות תרגום מרומנית לעברית / עברית רומנית באמצעות צוות מקצועי של אנשי תרגום דוברי רומנית ברמת שפת אם. שירותי התרגום המוצעים על ידינו בשפה הרומנית, מיועדים ומותאמים לכל תחום תרגום אפשרי, כאשר זהות המתרגם מטעמנו נקבעת בהתאם לאופי וסוג העבודה הנחוצה לכם. באופן זה, אנו מאפשרים לכם ליהנות משירותי תרגום מקצועיים המיושמים על ידי דוברי רומנית ברמת שפת אם המתמחים בתחום התרגום הנחוץ לכם. 

מעבר לכך, אנו מקפידים על תעריפי תרגום אטרקטיביים בכל עבודת תרגום לה אנו נדרשים, וזאת בנוסף להתחייבות מקדימה לעמידה בלוחות הזמנים הנחוצים לכם. לרשותנו, מחלקת תרגום ענפה המאפשרת לכם ליהנות גם משירותי תרגום מהיום להיום במידת הצורך. למידע נוסף על שירותי התרגום המוצעים על ידינו מרומנית לעברית או להיפך, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום. ליצירת קשר לחצו כאן 

אהבתם את הפוסט? שתפו!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

אז על איזה פרויקט אנחנו מדברים בשביל להתאים לך את המתרגם המתאים ?

השאר לנו את המייל שלך ונחזור אליך בהקדם האפשרי

שינוי גודל גופנים
ניגודיות
small_c_popup.png

אנחנו משתדלים לחזור בהקדם האפשרי

השאר לנו פרטים ואנו נחזור אליך בהקדם עם הצעת מחיר