שירותי תרגום כללי

נדרשים לשירותי תרגום כללי משפת המקור לכל שפת תרגום נדרשת? אצלנו ב- O.D translateתוכלו להבטיח לעצמכם שירותי תרגום בהתאמה אישית מלאה.

תרגום כללי מהווה הגדרה כוללת לכל סוגי עבודות התרגום הנחוצות לכל אחד ואחת מאיתנו מעת לעת, החל מתרגום עבודות אקדמיות, דרך שירותי תרגום משפטי, תרגום עסקי, תרגום טכני וכדומה ועד לשירותי תרגום של מסמכים ותחומי תרגום נוספים. שירותי תרגום אלו מיושמים אצלנו בחברת O.D translate על ידי צוותי תרגום מקצועיים ומנוסים דוברי שפת התרגום הנדרשת ברמת שפת אם ובעלי התמחות מקצועית בתחום התרגום הנדרש.

O.D translate – שירותי תרגום כללי בהתאמה אישית

אצלנו בחברת O.D translate מוצעים לכם מגוון רחב של שירותי תרגום כללי מכל שפת מקור לכל שפת תרגום נדרשת, כאשר מלאכת התרגום מיושמת על ידי דוברי שפת אם בהתאם לשפת המקור ו/או שפת התרגום הנדרשת. השירות המקצועי שלנו מאפשר לכם לבצע הזמנה של עבודת התרגום הנחוצה לכם בכל רגע נתון באמצעות אפליקציית WEB וזאת לאחר קבלת הצעת מחיר בהתאם לסוג עבודת התרגום הנדרשת לכם ובהתאם להיקף המילים בהזמנה.

השירות המקצועי המוצע על ידינו בתחום התרגום הכללי, מאפשר לכל אחד ואחת מלקוחותינו ליהנות ממספר יתרונות שירות מרכזיים לאורך כל הדרך וביניהם:

  • מערך מקצועי ומיומן של אנשי תרגום דוברי שפת אם לכל שפת תרגום נדרשת ו/או לכל שפת מקור
  • שירותי תרגום מקצועיים בכל תחומי התרגום האפשריים
  • התמחות מקצועית בביצוע עבודות תרגום בסדרי גודל שונים
  • התאמה אישית של זהות המתרגם והרקע המקצועי שלו בהתאם לסוג ואופי עבודת התרגום הנחוצה לכם
  • תעריפי תרגום אטרקטיביים לכל סוגי עבודות התרגום
  • ביצוע עבודות תרגום בהתאם לרמת הדחיפות – כולל ביצוע עבודות תרגום מהיום להיום

שירותי תרגום כללי – למי הם נחוצים?

תרגום כללי הוא למעשה שירות תרגום ייעודי לכל תחומי התרגום האפשריים, ולכן, שירות מקצועי זה מיועד לכל אחד ואחת מאיתנו בשלב כזה או אחר. שירות זה מיועד בין היתר לסטודנטים הנדרשים לתרגום עבודות אקדמאיות, לאנשי עסקים הנדרשים לתרגום חומרים פרסומיים כאלו ואחרים, לאנשי עסקים הנדרשים לתרגום מסמכים וחוזים עסקיים, למשפטנים הנדרשים לתרגום מסמכים משפטיים ולכל אחד ואחת מביניכם הנדרש לתרגום נוטריוני או לכל תחום תרגום אחר.

במסגרת שירותי התרגום הכללי בהתאמה אישית לכל אחד ואחת מלקוחותינו, אנו מאפשרים לבעלי ומעפילי אתרי אינטרנט להסתייע בשירותי התרגום המקצועיים שלנו לצרכי תרגום אתרי אינטרנט. שירות זה את תרגומם של אתרי אינטרנט מכל שפת מקור לכל שפת תרגום נדרשת והוא מיושם על ידי אנשי תרגום מנוסים ומיומנים בעלי היכרות מעמיקה עם תחום העיסוק של האתר המיועד לתרגום.

אהבתם את הפוסט? שתפו!

אז על איזה פרויקט אנחנו מדברים בשביל להתאים לך את המתרגם המתאים ?

השאר לנו את המייל שלך ונחזור אליך בהקדם האפשרי

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם עם הצעת מחיר
שירותים נוספים
תרגום מאנגלית לעברית
תרגום שפות
דין רודה

תרגום מאנגלית לעברית

  זקוקים לתרגום תרגום מעברית לאנגלית? אנחנו כאן בדיוק בשביל זה ובשבילכם! מומחיות חברתינו הינה בתרגום רחב של שפות שונות לכל שפה, על ידי מתרגמים

תרגום להולנדית
תרגום שפות
דין רודה

תרגום להולנדית

נדרשים לשירותי תרגום להולנדית? פנו אלינו או הזמינו אונליין. רוצים לקבל מידע? המשיכו לקרוא. הולנדית היא השפה ה-37 בעולם בתפוצתה והשפה ה-11 בתפוצת הפרסומים מסביב

תרגום צ'כית

נדרשים לשירותי תרגום מהשפה הצ'כית לכל שפה אחרת או להיפך? זה הזמן לדעת הכול על שירותי תרגום צ'כית הממתינים גם לכם בחברת התרגום O.D translate

תרגום מרומנית לעברית ולהיפך
תרגום שפות
דין רודה

תרגום מרומנית לעברית

נדרשים לשירותי תרגום מרומנית לעברית / עברית רומנית? אצלנו ב- O.D translate, תוכלו להבטיח לעצמכם את שירותי התרגום ברמה הגבוהה ביותר לכל מטרת תרגום נדרשת. 

אנחנו משתדלים לחזור בהקדם האפשרי
השאר לנו פרטים ואנו נחזור אליך בהקדם עם הצעת מחיר