תרגום להולנדית

נדרשים לשירותי תרגום להולנדית? פנו אלינו או הזמינו אונליין. רוצים לקבל מידע? המשיכו לקרוא.

הולנדית היא השפה ה-37 בעולם בתפוצתה והשפה ה-11 בתפוצת הפרסומים מסביב לעולם. על פי הערכות שונות, קרוב ל-30 מיליון איש מסביב לעולם הם דוברי הולנדית, כאשר 24 מיליון מתוכם הם דוברי הולנדית ברמת שפת אם וביניהם תושבי הולנד ובלגיה. השפה ההולנדית נמנית על השפות הגרמניות המערביות והיא משתייכת למשפחת השפות ההודו – אירופיות, כאשר הולנדית נחשבת לאחת מהשפות הקרובות ביותר לשפה האנגלית מבחינת אוצר המילים. בשפה ההולנדית הכתובה נעשה שימוש ב-26 אותיות ובין יתר המדינות בהן מונהגת השפה ההולנדית הכתובה והמדוברת כשפה רשמית נמנות: הולנד, בלגיה, צרפת, סורינאם, דרום אפריקה, אינדונזיה ומדינות נוספות.

מה חשוב לדעת כשניגשים לתרגם מעברית להולנדית

מדובר בשירות תרגום מקצועי המיועד לצרכי ביצוע עבודות תרגום בכל תחום ונושא, החל מתרגום מסמכים בהולנדית לכל שפת תרגום נדרשת, דרך תרגום תכנים אקדמאיים המופיעים בשפה ההולנדית ועד לתרגום תכנים משפטיים, עסקיים וכדומה מהשפה ההולנדית לשפת התרגום הנדרשת. בדומה לכל שירות תרגום אחר משפת המקור לשפת התרגום הנדרשת, כך גם תרגום השפה ההולנדית מחייב ביצוע על ידי מתרגמים הדוברים אותה כשפת אם ובעלי ידע ובקיאות בתחום התרגום הרלוונטי.

 למי נחוצים שירותי תרגום בכלל והולנדית בפרט

לתרגום השפה ההולנדית נדרש ידע נכון, במיוחד כשמדובר בטקסט או מסמך טכני וכדומה. שירות תרגום מקצועי הנחוץ בעיקר לאילו המקיימים קשרי עבודה עם גופים מסחריים, כלכליים וממשלתיים בהולנד. כמו כן, השירות מיועד לאילו מביניכם הלומדים בהולנד ו/או מתעניינים בלימודים גבוהים באחת מהמדינות עם מספר האוניברסיטאות הגדול ביותר מבין מדינות האיחוד האירופי. מעבר לכך, מיועד גם לכל אילו מביניכם הנדרשים לתרגום נוטריוני של מסמכים רשמיים שונים מהשפה ההולנדית לעברית או לכל שפת תרגום נדרשת ו/או להיפך.

חשוב לציין שעל אף שהשפה ההולנדית היא השפה ה-37 בתפוצתה ברחבי העולם, היא נחשבת לאחת אחת מהשפות הנפוצות ביותר בעולם בפרסום מאמרים ותכנים מקצועיים, ולכן, תרגום הולנדית מיושם למגוון רחב של מטרות תרגום פרסומים בתחומי עניין שונים מהשפה ההולנדית לשפת התרגום הנדרשת לכם.

על חברתינו ומומחיות התרגום שלנו

אצלנו בחברת התרגום O.D translate תוכלו להסתייע בשירות תרגום הולנדית לכל מטרת תרגום ולכל שפת תרגום נדרשת. כמו כן, תוכלו ליהנות משירות תרגום מעברית להולנדית של כל מסמך. שירותי התרגום שלנו מיושמים על ידי אנשי תרגום דוברי הולנדית ברמת שפת אם, כאשר זהות המתרגם נקבעת בהתאם לסוג ואופי עבודת התרגום הנחוצה לכם. אם גם אתם נדרשים לתרגום הולנדית זה הזמן ליצור איתנו קשר ולהבטיח לעצמכם שירותי תרגום ברמה המקצועית הגבוהה ביותר.

נשמח לעמוד לרשותכם.

למעבר לעמוד תרגום שפות

אהבתם את הפוסט? שתפו!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

אז על איזה פרויקט אנחנו מדברים בשביל להתאים לך את המתרגם המתאים ?

השאר לנו את המייל שלך ונחזור אליך בהקדם האפשרי

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם עם הצעת מחיר
שירותים נוספים
אנחנו משתדלים לחזור בהקדם האפשרי
השאר לנו פרטים ואנו נחזור אליך בהקדם עם הצעת מחיר