תרגום מיידיש לעברית ולהיפך

תרגום מיידיש לעברית ולהיפך

נדרשים לשירותי תרגום של מסמכים וספרים מיידיש לעברית או להיפך? אצלנו ב- O.D translate, תוכלו להבטיח לעצמכם שירותי תרגום מיידיש לעברית או להיפך, ברמה המקצועית הגבוהה ביותר. 

יידיש היא שפה יהודית עתיקה הנכתבת אומנם באותיות האלפבית העברי אך היא משתייכת למשפחת השפות הגרמניות. שפה זו החלה להתפתח בקרב יהודי אשכנז בתקופת ימי הביניים, כאשר אוצר המילים היידי מבוסס על מקורות גרמניים, מקורות עבריים, מקורות ארמיים ומקורות סלאביים ורומניים. לאורך ההיסטוריה היהודית, שפת היידיש שימשה כשפה העיקרית של היהודים האשכנזיים וזאת החל מתקופת התיישבותם בתחומי גרמניה במהלך המאה ה-9 לספירה. במרוצת השנים, היידיש ביססה את מעמדה כשפה העיקרית של יהודים במדינות מזרח ומערב אירופה, כאשר גם מהגרים יהודים אשר הגיעו לארצות הברית לאחר מלחמת העולם השנייה עשו שימוש בשפה זו כשפתם העיקרית. עם תחיית השפה העברית והרעיון הציוני, היידיש נחשבה לסמל של גלותיות והיא נדחקה לשוליים. כיום, השפה היידית נפוצה בעיקר בקרב חסידים מזרמים שונים ביהדות ובקרב יהודים בגיל השלישי שמוצאם ממזרח אירופה. 

תרגום מיידיש לעברית ולהיפך – למי הוא נחוץ? 

השפה היידית היא שפה עשירה שהתפתחה לאורך ההיסטוריה היהודית בקרב יהדות אשכנז, וככזאת היא מקיפה בתחומה תרבות עשירה שהתפתחה לאורך השנים. כפועל יוצא מכך, שירותי תרגום מיידיש לעברית/עברית יידיש, הם שירותי תרגום הנחוצים לכל אילו מביניכם המעוניינים לתרגם כל מסמך, ספר או יצירה כזו או אחרת שנכתבה בשפת היידיש ו/או לצרכי תרגום יצירות מעברית לשפה ליידיש. שירותי תרגום אלו נועדו בעיקר לאילו מביניכם המעוניינים לשמר את השפה היידית ולאילו מביניכם המעוניינים לתרגם מסמכים אישיים אשר נכתבו על ידי דוברי אידיש במרוצת השנים וזאת כחלק מעבודות שורשים משפחתיות וכדומה. 

תרגום מיידיש לעברית ולהיפך

תרגום מיידיש לעברית בחברת   O.D translate

אנחנו בחברת O.D translate עוסקים ומתמחים במגוון רחב של שירותי תרגום בתחומי תרגום שונים מכל שפת מקור לכל שפת תרגום נדרשות, לרבות, שירותי תרגום מיידיש לעברית /  עברית יידיש. שירותי התרגום שלנו בשפה היידית מיושמים על ידי דוברי יידיש ברמת שפת אם, שחלקם עוסק ברמה היומיומית בשימור השפה העתיקה. שירות זה מתמקד בכל תחומי התרגום האפשריים מיידיש לעברית, לרבות, תרגום ספרים שנכתבו בשפה היידית. כמו כן, אנו מתמחים בתרגום מכתבים ומסמכים אישיים אשר נכתבו על ידי דוברי אידיש. 

תרגום מיידיש לעברית / עברית יידיש הוא שירות תרגום נדיר באופן יחסי בהשוואה לשפות תרגום אחרות, וזאת לנוכח העבודה שמספר דוברי היידיש מסביב לעולם הולך ומתמעט עם השנים. אצלנו בחברת O.D translate אנו מאפשרים לכל אחד ואחת מביניכם המעוניין בשירותי תרגום מיידיש לעברית או להיפך, ליהנות משירותי תרגום מקצועיים ברמה הגבוהה ביותר. לפרטים נוספים וביצוע הזמנת תרגום אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ישיר כאן 

אהבתם את הפוסט? שתפו!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

אז על איזה פרויקט אנחנו מדברים בשביל להתאים לך את המתרגם המתאים ?

השאר לנו את המייל שלך ונחזור אליך בהקדם האפשרי

שינוי גודל גופנים
ניגודיות
small_c_popup.png

אנחנו משתדלים לחזור בהקדם האפשרי

השאר לנו פרטים ואנו נחזור אליך בהקדם עם הצעת מחיר