תרגום מספרדית לעברית – לא מתפשרים על איכות

תרגום מספרדית לעברית

מלאכת התרגום לשפה הספרדית או ממנה הינה עסק מורכב הדורש בקיאות ומקצועיות ללא פשרות. 

חברת O.D translate גאה לספק שירותים אלו תוך התחייבות על תרגום איכותי העומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

השפה הספרדית נחשבת לאחת השפות השכיחות והמדוברות ביותר בעולם, בדגש על יבשת אירופה ואמריקה הלטינית וכן בשלל אזורים גיאוגרפיים נוספים הפזורים ברחבי הגלובוס. ההערכות גורסות כי בסך הכל דוברים את השפה הספרדית למעלה מ-400 מיליון בני אדם והיד עוד נטויה.

גם בישראל זוכה השפה הספרדית לעדנה מחודשת נוכח כמות הולכת וגוברת של אזרחים הדוברים אותה, בין אם נוכח ארץ המקור ממנה הגיעו ובין אם בשל אילוצים או צרכים אחרים הדורשים היכרות מעמיקה עימה. 

לאור המציאות בשטח, קיים ביקוש גבוה של שירותי תרגום מספרדית לעברית / מעברית לספרדית, אשר נועדו לספק עבור מבקשי השירות את היכולת לתרגם טקסטים ומסרים בצורה ברורה וקולחת. 

למי מיועד השירות של תרגום מספרדית לעברית או מעברית לספרדית

נוכח הגידול המתמיד בכמות דוברי השפה הספרדית בארץ ובעולם, גובר כאמור גם הצורך במתן שירותי תרגום על בסיס שפה זו. גם בישראל המגמה זהה, כאשר יותר ויותר לקוחות מבקשים להיעזר בחברת תרגום אשר תענה על מבוקשם ותאפשר להם ליהנות משירותי תרגום מספרדית לעברית / מעברית לספרדית, באופן איכותי וכזה שיישאר נאמן לשפת המקור ללא כל שגיאה.

ניכר כי שירותי תרגום אלו מתפרסים על פני מגוון רחב של ענפים ותחומים, החל מעסקים, פיננסים, לימודים, אקדמיה, היי-טק, תרגום טכני, העשרת הידע ועוד. המשותף לכל אלו ועוד נעוץ ברצון לתרגם בצורה מיטבית לשפה הספרדית ו/או ממנה, לרבות היכרות על בוריה עם התרבויות השונות הדוברות את השפה באופן שוטף. 

ראוי לציין כי בשל השוני בניב השפה הספרדית בין מדינת ספרד למדינות דרום אמריקה, הרי שבעת תרגום מספרדית לעברית, יש לתת את הדעת על קהל היעד המבקש את השירות, זאת על מנת להימנע מטעויות שעלולות לגרום ללקוחות עוגמת נפש.

תרגום מספרדית לעברית – לא מתפשרים על איכות

כיצד מתמחרים עבודת תרגום מעברית לספרדית ולהיפך?

עבודות תרגום מתומחרות בהתאם למספר פרמטרים מרכזיים כגון:

  • היקף התכנים הנדרשים לתרגום – על פי מספר דפים ומספר מילים.
  • סוג התרגום הנדרש: תרגום עסקי, תרגום טכני, תרגום אקדמי, תרגום משפטי וכדומה.
  • דחיפות ביצוע העבודה.
  • מספר אנשי התרגום הנדרשים לצורך השלמת העבודה.
  • אופן קבלת החומרים המתורגמים.

O.D translate מציגה: שירותי תרגום מעברית לספרדית ולהיפך בהתאמה לצרכי הלקוח/ה

חברת O.D translate הינה ספקית שירותי תרגום מובילה המתמחה בעבודת תרגום יסודית לעשרות שפות זרות, בכללן ספרדית. לחברתנו צוות מתרגמים מנוסה הדובר ספרדית כשפת אם והינו מעורה בכלל הניואנסים והדקויות שמקורן בשפה זו. 

בזכות איכויות המתרגמים המועסקים בחברה, אנו מסוגלים לנפק שירות ייעודי לשביעות רצונם המלאה של לקוחותינו המאפשר לספק להם מענה מיטבי לצרכיהם.

אנו גאים להעניק ללקוחותינו שירות על הצד הטוב ביותר, הכולל בין היתר, תרגום מספרדית לעברית ולהיפך שהוא מהיר ומתבצע ללא דופי תוך עמידה בלוחות זמנים מוגדרים ועבודה בשעות לא שגרתיות, אפשרות לביצוע עבודות דחופות תוך שעות בודדות יחד עם מחירים אטרקטיביים תוך מחשבה על רווחתם הכלכלית.

למידע נוסף בנושא תרגום מספרדית לעברית ולהיפך אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום.

אהבתם את הפוסט? שתפו!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

אז על איזה פרויקט אנחנו מדברים בשביל להתאים לך את המתרגם המתאים ?

השאר לנו את המייל שלך ונחזור אליך בהקדם האפשרי

שינוי גודל גופנים
ניגודיות
small_c_popup.png

אנחנו משתדלים לחזור בהקדם האפשרי

השאר לנו פרטים ואנו נחזור אליך בהקדם עם הצעת מחיר