תרגום מפולנית לעברית ולהיפך

תרגום מפולנית לעברית ולהיפך

נדרשים לשירותי תרגום מפולנית לעברית / עברית פולנית? אצלנו ב- O.D translate, תוכלו להבטיח לעצמכם את שירותי התרגום ברמה הגבוהה ביותר גם בשפה הפולנית. 

תרגום מפולנית לעברית / עברית פולנית הוא שירות תרגום מקצועי נוסף המוצע לכם בחברתנו. שירות מקצועי זה מיועד לכל אילו מביניכם הנדרשים לתרגם כל סוג של מסמך או טקסט מהשפה הפולנית לשפה העברית או להיפך, כאשר שירותי התרגום המוצעים על ידינו בשפות אלו, חולשים על כל תחומי התרגום האפשריים, החל מתרגום עסקי וטכני, דרך תרגום משפטי נוטריוני ועד לתרגום מסמכים, תעודות או כל סוג אחר של עבודת תרגום נדרשת, לרבות, תרגום אתר אינטרנט מפולנית לעברית או להיפך, דרך תרגום סרטים וכתוביות ועד לתרגום מכתבים, ספרים וכדומה. 

מספר מילים על השפה הפולנית 

פולנית, השפה הרשמית של אוכלוסיית פולין, היא שפה סלאבית מערבית המשתייכת למשפחות השפות ההודו – אירופיות. שפה זו מהווה את שפתם הרשמית של קרוב ל-100% מאוכלוסיית פולין, דבר ההופך את אוכלוסיית המדינה לאחת מהאוכלוסיות ההומוגניות ביותר מבחינה לשונית מסביב לעולם. אוצר המילים של השפה הפולנית מורכב בין היתר ממילים שאולות שמקורן בשפה הגרמנית, השפה האיטלקית והשפה הלטינית העתיקה. כמו כן, לקסיקון המילים בשפה הפולנית כולל בתוכו עשרות מילים זהות לשפה הסלובקית, לשפה הצ’כית, לשפה האוקראינית ולשפה הבלארוסית. על פי נתונים שונים, מסביב לעולם ישנם כ-44 מיליון דובר פולנית ברמת שפת אם, כאשר 39 מיליון איש מתוכם הם אזרחי פולין. 

תרגום מפולנית לעברית / עברית פולנית – למי מיועד השירות? 

על אף שהשפה הפולנית איננה נחשבת לשפה פופולארית ונפוצה מסביב לעולם, הצורך בביצוע עבודות תרגום מפולנית לעברית או להיפך, עלול להיווצר בכל אותם מקרים בהם תדרשו לתרגם מסמכים ותעודות שונות משפת המקור בפולנית או בעברית לשפת התרגום הנדרשת בהתאמה. ברוב המקרים, שירותי התרגום נחוצים לצרכי השלמת הליכי בירוקרטיה המחייבים תרגום נוטריוני מקצועי מפולנית לעברית או להיפך. יחד עם זאת, שירותי התרגום מפולנית לעברית ו/או מעברית לפולנית, נחוצים גם לצרכי תרגום מסמכים וחוזים משפטיים וגם לצרכי תרגום מסמכים מכל סוג ובכל תחום מקצועי אחר. 

תרגום מפולנית לעברית ולהיפך

O.D translate מציגה: תרגום מקצועי ברמה הגבוהה ביותר 

אצלנו בחברת O.D translate תוכלו להבטיח לעצמכם את שירותי התרגום מפולנית לעברית או להיפך  ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, ובכך ליהנות ממגוון רחב של יתרונות מקצועיים המוצעים על ידינו לאורך כל הדרך, וביניהם:

  • כל שירותי התרגום שלנו מיושמים על ידי אנשי תרגום דוברי פולנית ברמת שפת אם
  • זהותו של המתרגם מטעמנו נקבעת בהתאם לסוג ואופי העבודה הנדרשת לתרגום, כאשר לכל תחום תרגום אנו מקפידים למנות איש תרגום בעל רקע ו/או ידע מקצועי בתחום התרגום הנדרשת 
  • ביצוע עבודות תרגום מפולנית לעברית / עברית פולנית בכל סדר גודל – כולל עבודות תרגום מורכבות

וזאת לצד תעריפי תרגום אטרקטיביים וביצוע עבודות תרגום על הצד הטוב ביותר ובזמן הקצר ביותר.

אהבתם את הפוסט? שתפו!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

אז על איזה פרויקט אנחנו מדברים בשביל להתאים לך את המתרגם המתאים ?

השאר לנו את המייל שלך ונחזור אליך בהקדם האפשרי

שינוי גודל גופנים
ניגודיות
small_c_popup.png

אנחנו משתדלים לחזור בהקדם האפשרי

השאר לנו פרטים ואנו נחזור אליך בהקדם עם הצעת מחיר