תרגום מאיטלקית לעברית ולהיפך

תרגום מאיטלקית לעברית ולהיפך

נדרשים לשירותי תרגום מאיטלקית לעברית / עברית איטלקית? אצלנו ב- O.D translate, תוכלו להבטיח לעצמכם מגוון רחב של שירותי תרגום ברמה המקצועית הגבוהה ביותר. 

תרגום מאיטלקית לעברית / תרגום מעברית לאיטלקית, הוא שירות תרגום ייעודי נוסף המוצע לכם בחברתנו. שירות מקצועי זה מיועד לכל אילו מביניכם הנדרשים לכל סוג של עבודת תרגום מהשפה האיטלקית לשפה העברית או להיפך, כאשר בין יתר תחומי התרגום המוצעים על ידינו במסגרת השירות ניתן למצוא את תחום התרגום העסקי, תחום התרגום המשפטי, תחום התרגום הנוטריוני (מסמכים, תעודות וכו), תחום התרגום הטכני ועוד. 

מספר מילים על השפה האיטלקית 

איטלקית,  השפה הרשמית של איטליה היא למעשה שפה רומאנית מערבית המשתייכת לקבוצת השפות הרומאניות. שפה זו נחשבת לשפת האם של קרוב ל-90 מיליון איש מסביב לעולם ובתוכם כ-60 מיליון איטלקים החיים באיטליה. שפה זו אומנם ניצבת רק במקום ה-21 ברשימת השפות המדוברות מסביב לעולם, אך היא נחשבת לשפה השלישית בחשיבותה אותה מלמדים בבתי ספר מסביב לעולם, וזאת לאחר השפה האנגלית והצרפתית ולפני השפה הגרמנית והספרדית. 

תרגום מאיטלקית לעברית / עברית לאיטלקית  ב- O.D translate

אנחנו בחברת O.D translate, עוסקים ומתמחים במתן שירותי תרגום מקצועיים מכל שפת מקור לכל שפת תרגום נדרשת, לרבות, שירותי תרגום מאיטלקית לעברית / עברית לאיטלקית. שירותי התרגום המקצועיים שלנו, מאפשרים לכל אחד ואחת מלקוחותינו, ליהנות ממגוון רחב של יתרונות שירות לאורך כל הדרך, וביניהם: 

  • תרגום מקצועי המיושם אך ורק על ידי דוברי איטלקית ברמת שפת אם 
  • ביצוע עבודות תרגום מאיטלקית לעברית / עברית לאיטלקית בכל תחום תרגום נדרש, לרבות, משפטי, נוטריוני, עסקי, טכני, אקדמי וכדומה. 
  • שירותי תרגום מהירים ומקצועיים – כולל שירות ייעודי לתרגום מהיום להיום 
  • תעריפי תרגום אטרקטיביים לכל סוגי עבודות התרגום הנדרשות 
  • אפליקציית WEB  במסגרתה ניתן לקבל הצעות מחיר לתרגום ולבצע הזמנה אונליין ללא צורך במענה אנושי 

ויתרונות נוספים ההופכים אותנו לחברות התרגום המובילה בישראל גם בביצוע עבודות תרגום מאיטלקית לעברית / עברית לאיטלקית. 

תרגום מאיטלקית לעברית ולהיפך

שירותי תרגום מאיטלקית לעברית ולהיפך – למי הם מיועדים?

שירותי התרגום המוצעים על ידינו מאיטלקית לעברית ולהיפך, מיועדים לכל אילו מביניכם הנדרשים לשירות מכל סיבה שהיא, בין אם מדובר בסטודנטים הנדרשים לביצוע עבודות תרגום של מאמרים ותכנים אקדמאיים, בים אם מדובר באנשי עסקים הנדרשים לביצוע עבודות תרגום עסקי או תרגום טכני ובין אם מדובר בקהל לקוחות הנדרש לתרגם מסמכים ותעודות שונות מאיטלקית לעברית או להיפך. כמו כן, אנו עוסקים ומתמחים בשירותי תרגום משפטי /נוטריוני בשפה האיטלקית ובשירותי תרגום כתוביות לסרטים. לרשותנו, צוות מנוסה ומיומן בביצוע עבודות תרגום מאיטלקית לעברית / עברית לאיטלקית, כאשר זהות המתרגם על ידינו נקבע בהתאם לסוג ואופי עבודת התרגום לה אנו נדרשים. למידע נוסף בנושא אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר כאן

אהבתם את הפוסט? שתפו!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

אז על איזה פרויקט אנחנו מדברים בשביל להתאים לך את המתרגם המתאים ?

השאר לנו את המייל שלך ונחזור אליך בהקדם האפשרי

שינוי גודל גופנים
ניגודיות
small_c_popup.png

אנחנו משתדלים לחזור בהקדם האפשרי

השאר לנו פרטים ואנו נחזור אליך בהקדם עם הצעת מחיר