תרגום מסינית לעברית ולהיפך

תרגום מסינית לעברית ולהיפך

נדרשים לשירותי תרגום מסינית לעברית/ עברית לסינית? זה הזמן להסתייע בשירותי התרגום המקצועיים המוצעים לכם אצלנו בחברת  O.D translate.

שירותי תרגום מסינית לעברית ולהיפך הפכו בשנים האחרונות לאחד משירותי התרגום המבוקשים ביותר בישראל, וזאת לנוכח הידוק הקשרים העסקיים בין שתי המדינות. כיום, בעידן הגלובאלי בו אנו חיים, יותר ויותר ישראלים מקיימים סוגים שונים של פעילויות עסקיות אל מול גופים, חברות ועסקים בסין, כאשר שירותי התרגום מהווים חלק בלתי נפרד מהליכי ההתקשרות אל מול עולם העסקים הסיני. 

אנחנו בחברת O.D translate, זיהינו בשנים האחרונות את הצורך ההולך וגובר בשירותי תרגום מסינית לעברית / עברית לסינית, והקמנו עבורכם מערך תרגום מקצועי המורכב מאנשי תרגום דוברי סינית ברמת שפת אם. שירותי התרגום המוצעים על ידי במסגרת תרגום מסינית לעברית / עברית לסינית, חולשים על כל תחומי התרגום האפשריים, החל מתחום התרגום העסקי, דרך תחום התרגום המשפטי ועד לתחום התרגום האקדמי. 

מספר מילים על השפה הסינית 

השפה הסינית היא למעשה הגדרה כוללת לקבוצת שפות המשתייכות לקבוצת השפות הסינו- טיבטיות, הנחשבת לקבוצת השפות המדוברות השנייה בגדולה בעולם. על פי הערכות שונות, למעלה מ-1.2 מיליארד סינים דוברים את אחת מהשפות הסיניות, כאשר השפות הסיניות השונות נחשבות לשפות דומיננטיות גם במדינות השכנות לסין, לרבות, יפן וקוריאה הדרומית. כאשר מדברים על קבוצת השפות הסיניות מדברים למעשה על 14 שפות שונות, כאשר השפה המדוברת ביותר מביניהן היא השפה המנדרינית. שפה זה ידועה גם בשם “הניב הצפוני” והיא נחשבת לשפה המדוברת ביותר בסין. השפה המנדרינית התקנית מבוססת על ניב בייג’ינג וניבים נוספים והיא נחשבת לשפה הרשמית גם בטאיוואן ולאחת מארבע השפות הרשמיות של סינגפור. 

תרגום מסינית לעברית ולהיפך

תרגום מסינית לעברית ולהיפך ב- O.D translate

תרגום מסינית לעברית / עברית לסינית בחברתנו, הוא שירות תרגום מקצועי המיועד ומותאם לכל אילו מביניכם המנהלים סוג כזה או אחר של תקשורת בינאישית לכל מטרה אל מול גורמים שונים ברחבי סין. שירות זה מיועד בין היתר לצרכי תרגום מסמכים וחוזים עסקיים, תרגום תכנים שיווקיים, תרגום אתר אינטרנטתרגום טכניתרגום משפטי, תרגום אקדמי ותחומי תרגום נוספים שלגביהם קיימת נחיצות בתרגום מקצועי וללא פשרות מסינית לעברית או להיפך. 

לרשותנו, צוות מקצועי ומיומן של אנשי תרגום דוברי מנדרינית ברמת שפת אם, כאשר זהותו של המתרגם מטעמנו נקבע בהתאם לאופי וסוג עבודת התרגום הנחוצה לכם. פעולת התרגום המיושמת על ידינו במסגרת שירותי תרגום מסינית לעברית / עברית לסינית, משלבת בתוכה מספר בדיקות שנועדו להציב בפניכם את שירותי התרגום ברמה המקצועית הגבוהה ביותר. 

מעבר לכך אנו מאפשרים לכם ליהנות מתעריפי תרגום אטרקטיביים גם לצרכי תרגום מסינית לעברית או להיפך. למידע נוסף בנושא אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר כאן

אהבתם את הפוסט? שתפו!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

אז על איזה פרויקט אנחנו מדברים בשביל להתאים לך את המתרגם המתאים ?

השאר לנו את המייל שלך ונחזור אליך בהקדם האפשרי

שינוי גודל גופנים
ניגודיות
small_c_popup.png

אנחנו משתדלים לחזור בהקדם האפשרי

השאר לנו פרטים ואנו נחזור אליך בהקדם עם הצעת מחיר