תרגום טכני – שירות מוקפד לכל מטרה

אהבתם את הפוסט? שתפו!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

תחום התרגום הטכני מצריך התמחות ספציפית הכוללת תרגום מדוקדק על פי אמות מידה גבוהות. O.D translate הינה ספקית תרגום מובילה המתמחה בתרגום טכני על סוגיו השונים ודוגלת בהענקת שירות לפני ולפנים המותאם למגוון רחב של ענפים במשק

תרגום טכני הינו אחד מתתי-התחומים המורכבים ביותר עבור כל חברת תרגום באשר היא, זאת לאור הצורך בהכרה מעמיקה של כתיבה ועריכה טכנית על סוגיה השונים.

לעומת תרגומים בתחומים אחרים, תרגום טכני מצריך שימוש מדויק בטרמינולוגיות ספציפיות, כמו גם בהשכלה ייעודית והתמקצעות בתחומי ידע מסוימים.

ההתפתחות הטכנולוגית המואצת בעשורים האחרונים הובילה לעלייה ניכרת בביקוש לתרגום טכני אשר יתבצע באופן מדוקדק, הכולל הסברים למונחים מקצועיים ושיווקיים. לאור זאת, קהל הלקוחות הנזקק לשירותים אלו דורש תרגום ברמה גבוהה אשר יועבר בשפה ברורה ונאמנה למקור.

תרגום טכני דורש מאפיינים ייחודיים, הכוללים דיוק מקסימלי, הימנעות משמיטת פרטים, שמירה על אחידות ועקביות לאורך כל הטקסט, וכן שימוש בשפה מובנת, תוך שמירה על הגדרות ומונחים מהותיים.

למי מיועד שירות תרגום טכני 

תרגום טכני הינו צורך בסיסי הנדרש בקרב ענפים רבים במשק, לרבות היי-טק, תעשייה, תקשורת, אלקטרוניקה, רפואה, ביו-טכנולוגיה, פיזיקה, מדעים והרשימה עוד ארוכה.

עצם החשיבות המכרעת של תרגום טכני איכותי, מגביר את הצורך לוודא כי הוא אכן מתבצע באופן מדוקדק וחף מטעויות, שכן אחרת עלולות להתגלות השלכות מרחיקות לכת שעלולות אף לסכן את הלקוח. 

בין הסוגים הרבים של תרגומים טכניים, ניתן לציין שימושים כגון: הוראות הפעלה למשתמש, מפרטים, תכניות עבודה, קטלוגים, נהלים וכלה ברישומי פטנטים, מסמכי מכרזים, כתבי כמויות, הוראות בטיחות, תהליכי אבטחת איכות, תיעוד תהליכי ייצור ועוד. 

שירותי תרגום טכני כוללים גם תהליכי לוקליזציה, קרי תהליך הסבה של מוצרים טכנולוגיים, כמו מחשבים, תוכנות, אתרי אינטרנט ועוד, לשימוש במדינות אחרות בעלות דרישות וקודים תרבותיים שונים.

תרגום טכני – שירות מוקפד לכל מטרה

קצת עלינו חברת O.D translate

חברת O.D translate הינה ספקית תרגום מובילה המעניקה שירות מיטבי למגוון רחב של לקוחות בארץ ובעולם. לזכותה של החברה מוניטין עשיר לאור צוות מתרגמים המתמחים בתרגום טכני בצורה מדויקת התואמת לשפת המקור.. 

שירותי התרגום של חברתנו מוצעים בשלל שפות זרות, תוך התאמתן לשפה הנדרשת באיכות בלתי מתפשרת ובזריזות המירבית.

אנו מתחייבים לספק עבור קהל לקוחותינו תרגום טכני העומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר בשוק, לרבות הקפדה על הגהה וניסוח ברור, שימוש במונחים מקצועיים בהתאמה לענף הספציפי עבורו דרושה מלאכת התרגום, וכלה במחירים אטרקטיביים המאפשרים להנגיש שירותי תרגום עבור חלקים נרחבים באוכלוסייה.

O.D translate הינה הבחירה הנכונה עבור שירותי תרגום טכני מקצועיים אשר יש בהם בכדי לספק ערך מוסף לקהל הלקוחות ולשביעות רצונם המלאה.

אז על איזה פרויקט אנחנו מדברים בשביל להתאים לך את המתרגם המתאים ?

השאר לנו את המייל שלך ונחזור אליך בהקדם האפשרי

small_c_popup.png

אנחנו משתדלים לחזור בהקדם האפשרי

השאר לנו פרטים ואנו נחזור אליך בהקדם עם הצעת מחיר