תרגום רפואי – מקצועיות במקום הראשון

תרגום רפואי – מקצועיות במקום הראשון

אהבתם את הפוסט? שתפו!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

שירותי תרגום רפואי דורשים מיומנות גבוהה לצד היכרות מעמיקה עם הקהילה הרפואית על בוריה. O.D translate, מחברות התרגום המובילות בישראל, הינה הכתובת הייעודית המסוגלת להתמודד עם כל משימת תרגום על הצד הטוב ביותר

עולם הרפואה טומן בחובו כמויות אינסופיות של מידע. לא אחת קיים צורך לתרגם את המידע לשפות שונות, זאת כחלק מהרצון לשתף תובנות ומסקנות ולהנגיש אותן עבור גורמים רבים המהווים חלק ממנו, בדגש על רופאים, מדענים, חברות פארמה ותרופות, חוקרים ועוד.

עצם החשיבות הכבירה של התרגום הרפואי, מטילה אחריות כבדה על כתפיהם של צוות המתרגמים הנדרש להפגין בקיאות יוצאת דופן בעשרות שפות, כמו גם בתחביר מדויק, הגהה ואף להוכיח היכרות עם ז’רגון רפואי רחב היקף הנדרש לשם תרגום נאמן למקור.

על כן, בעת הצורך בתרגום רפואי איכותי העומד בסטנדרטים המחמירים של התחום, יש לוודא שוב ושוב כי העבודה ניתנת אך ורק לחברה רצינית המעורה בעולם המדע והרפואה עד תום, אשר באמתחתה ניסיון עם מגוון רחב של לקוחות. 

תרגום רפואי – מקצועיות במקום הראשון

למי מיועד שירות תרגום רפואי?

תרגום רפואי הינו שירות ייעודי לו נזקקים מדי שנה רבים בקרב הקהילה המדעית, המחקרית והרפואית כאחד. לאור כמות עצומה של מידע וטקסטים בשלל שפות, קיים צורך אקוטי בתרגום מהיר ואיכותי משפת המקור לשפת היעד, וכזה שיתבצע באופן מוקפד וחף מטעויות.

כך למשל, שירותי תרגום רפואי נדרשים לצורך נסיעות וטיולים לחו”ל, עבור מסמכים או דו”חות רפואיים לקראת טיפולים וניתוחים מסוגים שונים, וכלה בתרגום מחקרים וכתבי עת רפואיים בעלי ערך מוסף אשר עשויים להיטיב עם לא מעט אנשים. 

בעוד תרגום עבור תחומים אחרים הינו בגדר מותרות, הרי שבכל הקשור לרפואה ובריאות האדם, אין מקום לטעויות. למעשה, שירותי תרגום רפואי הינו חלק אינטגרלי שתכליתו נועדה לאפשר למערכת הרפואה ברחבי העולם לפעול כסדרה, תוך התבססות על שיתוף מידע ויכולת להבין איש את רעהו ללא דופי.

קצת עלינו חברת O.D translate 

חברת O.D translate צברה מוניטין רם לאורך השנים כאחת מספקיות שירותי התרגום הרפואי המובילה בישראל. לאור צוות המתרגמים המקצועיים המעורים עד תום בשלל היבטים רפואיים, אנו מסוגלים לשרת את לקוחותינו, חברי הקהילה הרפואית השונים, בצורה המיטבית ולשביעות רצונם המלאה. 

בין היתר צברה חברתנו ניסיון עשיר בתרגום רפואי על שלל סוגיו, לרבות תרגום מאמרים רפואיים, מחקרים קליניים, דו”חות ועלונים רפואיים, חוות דעת וכלה במדריכים למשתמש, תוכנות רפואיות מורכבות והיד עוד נטויה.

אז על איזה פרויקט אנחנו מדברים בשביל להתאים לך את המתרגם המתאים ?

השאר לנו את המייל שלך ונחזור אליך בהקדם האפשרי

small_c_popup.png

אנחנו משתדלים לחזור בהקדם האפשרי

השאר לנו פרטים ואנו נחזור אליך בהקדם עם הצעת מחיר