לוקליזציה – התאמה מושלמת לשפת היעד

לוקליזציה – התאמה מושלמת לשפת היעד

שירותי לוקליזציה הינם חלק בלתי נפרד ממלאכת התרגום ודורשים עבודה יסודית עד לרמת הפסיק והאות. חברת O.D translate מתמחה במתן שירותים אלו תוך מתן דגש על מקצועיות וזמינות מיידית

לוקליזציה או ”המקמה” כפי שהיא מוגדרת על ידי האקדמיה ללשון עברית, היא תהליך הכולל התאמה של מוצר לאוכלוסייה שונה מזו אליה נועדה מלכתחילה. כאשר מדובר על שירותי לוקליזציה במסגרת עבודת תרגום, הכוונה היא במרבית המקרים להתאמה של טקסטים ושפה, משפת מדינת היצרן לקהל אחר במדינת היעד. 

תרגום הינו כאמור רק חלק אחד מתוך מרכיבי הלוקליזציה, שעשויים לכלול בין היתר גם התאמה של תוכן תוך התייחסות להעדפות הצרכן בשוק היעד, התאמה של תוכן על פי המנהגים והנורמות המקומיות וכלה בתרגום מבני, כמו למשל הצגת מספרים, תאריכים או אלמנטים גרפיים אחרים בצורה המקובלת במדינה מסוימת. 

סוג נוסף של לוקליזציה הנצרך לעיתים תכופות מקורו בלוקליזציה טכנית, הדורשת התאמה של מערכות מידע, ממשקי משתמש, אתרי אינטרנט ואפליקציות אל שפת היעד, תוך שמירה בלתי מתפשרת על נאמנות למקור, לרבות עבור משתנים כמותיים כדוגמת טמפרטורה, יחידת מרחק או משקל.

לאור מגמת הגידול המתמדת בדרישה לשירותי לוקליזציה מצד מתרגמים בכל העולם, חשוב לוודא כי הנכם מזמינים שירות זה מידי חברה או מתרגמים בעלי ניסיון המתמחים בלוקליזציה לתרגום על בוריה, לרבות התחייבות לעבודה יסודית עד לרמת הפסיק והאות.

למי מיועד השירות של לוקליזציה

פילוח אופי הצרכנים הנזקקים לשירותי לוקליזציה במסגרת תרגום, הינו מגוון ותלוי בקהל היעד הצורך שירותים אלו. בין הצרכנים השכיחים ניתן למנות בוני אתרים, מפתחי אפליקציות, מנהלי שיווק ומכירות ועוד שלל בעלי תפקידים המבקשים לקבל אליהם טקסט איכותי, מניע לפעולה וכזה שיעורר בקרב הקוראים סקרנות יתר.

בעידן הדיגיטלי בו אנו חיים, המאופיין בהעברה ישירה ומהירה של טקסטים ומסרים בין אנשים בכל רחבי העולם, שירותי לוקליזציה הפכו לבעלי חשיבות עליונה ולעיתים הינם בעלי משקל מכריע הן במסגרת שוק העבודה, תקשורת בינאישית ובשלל תחומי חיים נוספים.

לוקליזציה – התאמה מושלמת לשפת היעד

קצת עלינו חברת O.D translate

חברת O.D translate הינה ספקית שירותי תרגום מובילה ובעלת ניסיון רב שנים בתחום. אנו משרתים נאמנה מגוון רחב של לקוחות מאז היווסדנו, בדגש על שירותי לוקליזציה ייעודיים המותאמים לשפת היעד וכן לתרבות ולמשתנים אחרים הנדרשים על ידי לקוחותינו.

לרשותנו צוות מתרגמים מהשורה הראשונה, המבצע את מלאכת התרגום באיכות ללא פשרות, ורואה לנגד עיניו את טובת הלקוח עד לרמת הפרטים הקטנים.

לצד האיכות והמקצועיות, חברתנו מציעה את שירותי התרגום והלוקליזציה במחירים סבירים ובהתאמה המלאה לטווח המחירים הנהוג בשוק, מתוקף כוונתנו להציע שירותים לאוכלוסייה רחבה ככל הניתן ובתעריפים שפויים ככל הניתן. 

אנו סמוכים ובטוחים כי בחירה בשירותי התרגום שלנו תשרת אתכם על הצד הטוב ביותר ולשביעות רצונכם המלאה.

אהבתם את הפוסט? שתפו!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

אז על איזה פרויקט אנחנו מדברים בשביל להתאים לך את המתרגם המתאים ?

השאר לנו את המייל שלך ונחזור אליך בהקדם האפשרי

שינוי גודל גופנים
ניגודיות
small_c_popup.png

אנחנו משתדלים לחזור בהקדם האפשרי

השאר לנו פרטים ואנו נחזור אליך בהקדם עם הצעת מחיר