תרגום שיווקי

זקוקים לתרגום קולח ומניע לפעולה? O.D translate גאה לספק מכלול שירותי תרגום שיווקי לקהל לקוחות רחב תוך התאמה אישית על פי דרישה

תרגום שיווקי הינו תת-תחום בענף התרגום, העוסק בתרגום של טקסטים שיווקיים שתכליתם למכור או לשווק מוצר ו/או שירות לקהל יעד מוגדר.

קיימים מספר מאפיינים ייחודיים לשירות תרגום שיווקי המבדילים אותו מתרגומים אחרים, בדגש על כתיבה חופשית והעברת המסר באופן יצירתי, שימוש בסלוגנים ומשפטים קולחים יחד עם צורך בהנגשת טקסט שיש באפשרותו להניע לפעולה.

ראוי לציין כי חשיבותו של טקסט שיווקי הינה כפולה ומכופלת, נוכח הצורך של מגוון רחב של לקוחות בהעברת מסר חד וברור אשר ימשוך אליהם קהל לקוחות או לחילופין יעורר עניין בקרב חלקים שונים באוכלוסייה. זוהי הסיבה בגינה הצורך בתרגום שיווקי משפת המקור אל שפת היעד, מהווה נתח משמעותי הצובר תאוצה מדי שנה.

בחירה בשירותי תרגום שיווקי על ידי חברה מקצועית ומוכרת הינה צעד משמעותי, המונע בזבוז זמן מיותר על עבודת תרגום מפרכת, ומאידך מעניק לקהל הלקוחות "ראש שקט" נוכח העובדה כי מתרגם מקצועי המעורה בתחום לפני ולפנים, הוא זה שאמון על מלאכת התרגום השיווקי

למי מיועד השירות של תרגום שיווקי

תרגום שיווקי הינו כלי הנצרך לעיתים תכופות על ידי מגוון רחב של לקוחות מכל רחבי הגלובוס, ביניהם אנשי עסקים, חברות, אנשי הוראה, מנהלי שיווק ומכירות, יזמים, בוני אתרי אינטרנט ועוד.

המשותף לכל אותם לקוחות טמון בצורך בשירות תרגום שיווקי מקצועי, כמו גם ביכולת תרגום הטקסט כך שיישאר נאמן למקור, ובאותה נשימה יצליח לעניין את קהל היעד.

במובן מסוים, תרגום טקסטים שיווקים משמש ככלי ייעודי המאפשר חדירה לשווקים וטריטוריות חדשים, הן לצרכים עסקיים, תרבותיים, חינוכיים ואחרים. עצם האפשרות לעניין קהל יעד בשפה חדשה, הוא צעד משמעותי בדרך לשגשוג ופריחה בכל רבדי החיים.

תרגום שיווקי

קצת עלינו חברת O.D translate

חברת O.D translate הינה ספקית שירותי תרגום מובילה המתמחה בתרגום שיווקי על סוגיו השונים. צוות המתרגמים המנוסה של החברה כולל אנשי מקצוע מובילים בתחומם הדוברים עשרות שפות זרות ברמת שפת אם, לצד היותם קפדניים ויסודיים עד רמת הפסיק והאות.

לאורך השנים צברה החברה מוניטין רב בענף התרגום, לרבות מנעד רחב של לקוחות בארץ ובעולם, הזוכים לשירות מיטבי העומד בדרישותיהם ולשביעות רצונם המלאה.

O.D translate חרתה על דגלה אספקת שירותי תרגום בהקדם האפשרי, תוך עמידה בלוחות זמנים מוגדרים, אך בה בעת ללא ויתור על איכות הטקסטים המועברים באופן ברור לקהל הלקוחות.

אנו סמוכים ובטוחים כי שימוש בשירותי התרגום השיווקי של חברתנו המוצעים במחירים אטרקטיביים לכל כיס, יענו על מבוקשכם באופן מלא.

אהבתם את הפוסט? שתפו!

אז על איזה פרויקט אנחנו מדברים בשביל להתאים לך את המתרגם המתאים ?

השאר לנו את המייל שלך ונחזור אליך בהקדם האפשרי

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם עם הצעת מחיר
שירותים נוספים
תרגום מאנגלית לעברית
תרגום שפות
דין רודה

תרגום מאנגלית לעברית

  זקוקים לתרגום תרגום מעברית לאנגלית? אנחנו כאן בדיוק בשביל זה ובשבילכם! מומחיות חברתינו הינה בתרגום רחב של שפות שונות לכל שפה, על ידי מתרגמים

תרגום להולנדית
תרגום שפות
דין רודה

תרגום להולנדית

נדרשים לשירותי תרגום להולנדית? פנו אלינו או הזמינו אונליין. רוצים לקבל מידע? המשיכו לקרוא. הולנדית היא השפה ה-37 בעולם בתפוצתה והשפה ה-11 בתפוצת הפרסומים מסביב

תרגום צ'כית

נדרשים לשירותי תרגום מהשפה הצ'כית לכל שפה אחרת או להיפך? זה הזמן לדעת הכול על שירותי תרגום צ'כית הממתינים גם לכם בחברת התרגום O.D translate

תרגום מרומנית לעברית ולהיפך
תרגום שפות
דין רודה

תרגום מרומנית לעברית

נדרשים לשירותי תרגום מרומנית לעברית / עברית רומנית? אצלנו ב- O.D translate, תוכלו להבטיח לעצמכם את שירותי התרגום ברמה הגבוהה ביותר לכל מטרת תרגום נדרשת. 

אנחנו משתדלים לחזור בהקדם האפשרי
השאר לנו פרטים ואנו נחזור אליך בהקדם עם הצעת מחיר