תרגום פיננסי – שירות מקצועי בהתאמה אישית

נדרשים לתרגם מסמכים בעלי חשיבות עליונה במסגרת העבודה או לצרכים פיננסיים? O.D translate היא הכתובת עבורכם לטובת שירותי תרגום איכותיים שידאגו כי לא תישארו מאחור

הזירה העסקית טומנת בחובה אתגרים משמעותיים המאלצים גופים, חברות וכן אנשים פרטיים להיערך בצורה המיטבית. אחד הצרכים הבולטים כפועל יוצא מכיווץ העולם לאור המהפכה הדיגיטלית, טמון בצורך לתרגום טקסטים ומאמרים מעולמות הפיננסיים, שנועדו לשרת נאמנה לקוחות הזקוקים להם כחלק מתמהיל העבודה השוטף.

תרגום פיננסי למעשה כולל מסמכים המשתייכים לעולמות הפיננסים והכלכלה, לרבות דוחות כספיים רבעוניים ושנתיים, תכניות עסקיות, תשקיפים, חוות דעת משפטיות/כלכליות, מסמכי מוסדות פיננסים או בנקאיים והיד עוד נטויה.

קיימת חשיבות עליונה לתרגום פיננסי אשר יתבצע בצורה יעילה ומדויקת, שכן מדובר בנושאים כספיים אשר כל טעות ולו הקטנה ביותר, עלולה לחשוף את המעורבים בהשלכות מרחיקות לכת. מכאן שעל עבודת התרגום הפיננסי להתבצע לעילא ולעילא תוך הקפדה יתרה על כל אות ומילה.

בד בבד, על המתרגם הפיננסי לגלות בקיאות הן בשפה המקומית והן בשפת מדינת היעד, כמו גם היכרות מספקת עם מושגים בסיסיים מעולמות הפיננסיים, שיש בהם בכדי לאפשר לו לבצע את שירותי התרגום הפיננסים בצורה ממוקדת אשר תהא לשביעות רצונו של הלקוח.

תרגום פיננסי – למי מיועד השירות

שירות תרגום פיננסי מיועד עבור לקוחות רבים ומגוונים מכלל המגזרים והסקטורים. למעשה, כל אדם אשר במסגרת עבודתו פועל אל מול גורמים זרים המצויים מעבר לים, סביר להניח כי יזדקק לתרגום פיננסי איכותי שיסייע לו לייעל את עבודתו ולהבין טוב יותר את הצד מולו הוא פועל.

חשוב לציין כי על שירותי התרגום הפיננסי להתבצע באותנטיות המיטבית, קרי כנאמנים למקור, שכן לעיתים תרגום של ביטוי מסוים משפה אחת לאחרת, עלול להתפרש בצורה שונה.

קצת עלינו

חברת התרגום O.D translate מאגדת את טובי המתרגמים בישראל המעורים בעשרות שפות זרות בצורה מיטבית. הניסיון הרב של צוות המתרגמים המועסק על ידנו המשלב מקצועיות עם יכולת ניסוח ותרגום בזריזות המרבית, מאפשרים לקהל לקוחותינו לקבל שירות תרגום פיננסי איכותי הדואג כי לא יישארו מאחור, נוכח האתגרים הרבים שנכונו להם במסגרת עבודתם השוטפת.

כחלק מחזון החברה הדוגל בהנגשת השירות לכלל הגורמים הפעילים בזירה העסקית, אנו מאפשרים לקהל הלקוחות להיחשף אל שלל דוגמאות של תרגומים פיננסיים מסוגים שונים, זאת לצורך המחשה הן של איכות התרגומים והן של אופן השימוש בשפה הרלוונטית הנדרשת עבורם.

אנו מתחייבים לספק את שירותי התרגום הפיננסי תוך עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר, הכוללים עמידה קפדנית בלוחות זמנים ותרגום מקצועי המתבצע על ידי אנשי מקצוע מהשורה הראשונה.

אנו סמוכים ובטוחים כי שימוש בשירותי תרגום פיננסיים המתבצעים על ידי צוות המתרגמים של O.D translate, יעניקו לכם ערך מוסף שיש בו בכדי להיטיב עם הצרכים הספציפיים של כל אחד ואחת מכם.

אהבתם את הפוסט? שתפו!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

אז על איזה פרויקט אנחנו מדברים בשביל להתאים לך את המתרגם המתאים ?

השאר לנו את המייל שלך ונחזור אליך בהקדם האפשרי

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם עם הצעת מחיר
שירותים נוספים
אנחנו משתדלים לחזור בהקדם האפשרי
השאר לנו פרטים ואנו נחזור אליך בהקדם עם הצעת מחיר