תרגום סרטים

תרגום כתוביות לסרטים מכל הז'אנרים הינו חלק נכבד מתעשיית התרגום הצוברת תאוצה מדי שנה. O.D translate המתמחה בתרגום סרטים מעשרות שפות בדגש על לוקליזציה, הינה הכתובת הייעודית שתסייע לכם לתרגם את הסרט אל שפת היעד ובאיכות ללא פשרות

צפייה בסרט נחשבת שלא בכדי לאחת מפעילויות הפנאי הנפוצות בעידן המודרני. מדובר באפשרות להתרווח בבית הקולנוע, על הספה בסלון או בכל מקום אחר כחלק מחוויה תרבותית המהווה חלק אינטגרלי מאיכות החיים.

על מנת שנוכל למקסם את ההנאה מהסרט, רבים מאיתנו זקוקים לתרגום איכותי של הכתוביות המלוות אותו, כך שיאפשרו לנו לעקוב במדויק אחרי השתלשלות העלילה ולהבין את כל אשר מתרחש, לרבות שיחות ודיבור בין השחקנים ו/או הדמויות השונות.

בעידן בו המדיה המוסרטת תופסת חלק נכבד מהיום-יום של כל אחד ואחת מאיתנו, כולל בצפייה בסרטונים בסמארטפון או בפלטפורמות דיגיטליות אחרות, עולה בהתאמה גם הצורך בתרגום כתוביות משפות שונות, כך שיתאימו לשפת האם שלנו ויאפשרו לצופים להשיג את הערך המוסף המיוחל עבורם.

למי מיועד השירות של תרגום סרטים

תרגום סרטים הוא שירות המיועד כמעט לכל אחד מפלחי האוכלוסייה והינו חוצה מגזרים, דתות ותרבויות. עצם האפשרות לחוות את הסרט ולהבין אותו על בוריו, מהווה צורך מרכזי שמעטים האנשים שיהיו מוכנים לוותר עליו.

הנגשת התוכן בצורה נאמנה למקור הינה אחת הדרישות המרכזיות כחלק משירותי תרגום סרטים, שבמובן מסוים היא זו שתכריע גם כיצד יחווה הצופה את הסרט. לכך יש להוסיף צורך בניסיון ומיומנות במתן השירותים הללו, בהסתמך על מרכיבים כמו עריכה לשונית, התאמה לאורך התווים בשורה, תרגום נכון של סלנג משפת המקור אל שפת היעד וכלה בשמירה על רצף תחבירי לנוחיותם של הצופים.

יתר על כן, תרגום סרטים מקצועי דורש התמקצעות מצידו של צוות מתרגמים מהשורה הראשונה. אלו נדרשים להכיר את השפות אותן הם מתרגמים בשוטף ברמת שפת אם, תוך התחייבות על תרגום מיטבי המעביר את המסר במלואו ללא כל שגיאה.

תרגום סרטים

קצת עלינו חברת O.D translate

חברת O.D translate מתמחה בתרגום סרטים לאורך שנים ארוכות. אנו דוגלים בגישה הרואה בשירותי תרגום כתוביות עבור סרטים ומדיה וויזואלית כנכס שיווקי בעולם גלובלי שהתכווץ, כחלק ממהפכת האינטרנט והרשתות החברתיות שפרצו לעולמנו בעשורים האחרונים.

צוות המתרגמים שלנו מציג באמתחתו כישורי תרגום סרטים לעילא ולעילא העומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר, כולל אפשרות לתרגום בלמעלה מ-10 שפות זרות והתחייבות על אספקת עבודת התרגום תוך פרק זמן קצר וללא עיכובים מיותרים.

חברתנו הציבה לעצמה כיעד אספקת שירותי תרגום איכותיים המעניקים מענה לקהל הלקוחות, וזאת בשילוב שימוש בטכנולוגיה העדכנית ביותר בתחום, תודעת שירות גבוהה וטווח מחירים אטרקטיבי לכל דורש.

בכדי לקצר תהליכים המערכת שלנו מאפשרת לטעון את הסרט לאתר במהירות וסורקת את אורך הסרט. ככה תוכלו לקבל הצעת מחיר מדויקת בהתאם לאורך הסרט ללא תלוי בשפת מקור ו/או שפת היעד המבוקשת.

אהבתם את הפוסט? שתפו!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

אז על איזה פרויקט אנחנו מדברים בשביל להתאים לך את המתרגם המתאים ?

השאר לנו את המייל שלך ונחזור אליך בהקדם האפשרי

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם עם הצעת מחיר
שירותים נוספים
אנחנו משתדלים לחזור בהקדם האפשרי
השאר לנו פרטים ואנו נחזור אליך בהקדם עם הצעת מחיר