תרגום נוטריוני

מהו תרגום נוטריוני? איזה סוגי מסמכים נדרשים לתרגום נוטריוני ומה חשוב לדעת על שירותי התרגום הנוטריוני המוצעים לכם אצלנו בחברת O.D translate? 

תרגום נוטריוני הוא שירות תרגום משפטי מקצועי המיועד למטרות תרגומם של מסמכים, תעודות ורישיונות הנדרשים לצרכי השלמת הליכים משפטיים ו/או הליכי בירוקרטיה כאלו ואחרים. התרגום הנוטריוני מתייחס לשורה ארוכה של מסמכים, תעודות ורישיונות רשמיים המונפקים על ידי המדינות השונות מסביב לעולם והרשויות השונות, וביניהם:

  • תעודות זהות, לידה ופטירה
  • תעודות נישואין וגירושין
  • תעודות לימודים והשכלה
  • רישיונות נהיגה, רישיונות לאחזקת נשק וכדומה
  • דרכונים ואשרות כניסה
  • מסמכים משפטיים, לרבות, פסקי דין, תצהירים וכדומה
  • מסמכים פיננסיים כגון: דו"חות כספיים וכדומה
  • חוזים והסכמים שהחוק מחייב לגביהם אישור נוטריוני

ומסמכים נוספים שלגביהם נדרש אימות וקבלת אישור באמצעות נוטריון.

מה חשוב לדעת על תרגום נוטריוני? 

שירותי תרגום נוטריוני של מסמכים, רישיונות ותעודות משפת המקור לשפת התרגום הנדרשת, מחייבים אישור נוטריון לגבי אמינות התרגום ולצרכי אימות ואישור המסמך המתורגם, וזאת לצורך מתן תוקף משפטי למסמך המתורגם. ברוב המקרים, תרגום נוטריוני מתבצע משפת המקור לאנגלית וזאת לנוכח העובדה שברוב מדינות העולם השפה הרשמית הראשונה או השנייה היא השפה האנגלית. יחד עם זאת, ישנם לא מעט מקרים בהם תדרשו לתרגום נוטריוני מאנגלית לשפת תרגום אחרת על פי השפה הרשמית של המדינה בה תדרשו להציג את המסמכים, התעודות והרישיונות השונים הנחוצים לכם לתרגום.

תרגום נוטריוני – מה חשוב לדעת על תעריפי השירות?

תרגום נוטריוני, בניגוד לשירותי תרגום אחרים, נעשה על פי תעריפי תרגום אחידים הקבועים בחוק תקנות הנוטריונים – שכר שירותים, כאשר המחיר אותו תדרשו לשלם עבור השירות נקבע בהתאם להיקף המסמכים הנחוצים לכם לתרגום על פי כמות מילים ודפים.

תרגום נוטריוני

O.D translate – שירותי תרגום נוטריוני 

אצלנו בחברת התרגום O.D translate תוכלו להסתייע בשירותי תרגום נוטריוני הנחוצים לכם לכל מטרה. שירותי התרגום הנוטריוני שלנו מיושמים על ידי צוות מקצועי ומיומן של אנשי תרגום דוברי שפת המקור של המסמך הנדרש לתרגום ברמת שפת אם.

ערך מקצועי נוסף של שירותי התרגום הנוטריוני המוצעים על ידינו בא לידי ביטוי בביצוע מלאכת התרגום על ידי אנשי תרגום בעלי ידע והיכרות מעמיקה עם תחום התרגום הנדרש לכם, בין אם מדובר בתרגום של מסמכים נוטריוניים לצרכים משפטיים ובין אם מדובר בתרגומם של מסמכים נוטריוניים לצרכי כלכליים וכדומה.

כל שירותי התרגום הנוטריוני שלנו מוצעים לכם בתעריפי התרגום המונהגים על פי חוק והם מיועדים גם לסקטור הפרטי הנדרש לתרגום מסמכים נוטריונים וגם למשרדי עורכי דין ונוטריון הנדרשים לביצוע עבודות תרגום נוטריוני באופן תדיר ותכוף.

למידע נוסף על שירותי תרגום נוטריוני בחברת O.D translate אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר טלפוני כאן או לעשות שימוש באפליקציית ה-WEB שלנו לצורך קבלת הצעת מחיר מיידית.

אהבתם את הפוסט? שתפו!

אז על איזה פרויקט אנחנו מדברים בשביל להתאים לך את המתרגם המתאים ?

השאר לנו את המייל שלך ונחזור אליך בהקדם האפשרי

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם עם הצעת מחיר
שירותים נוספים
תרגום מאנגלית לעברית
תרגום שפות
דין רודה

תרגום מאנגלית לעברית

  זקוקים לתרגום תרגום מעברית לאנגלית? אנחנו כאן בדיוק בשביל זה ובשבילכם! מומחיות חברתינו הינה בתרגום רחב של שפות שונות לכל שפה, על ידי מתרגמים

תרגום להולנדית
תרגום שפות
דין רודה

תרגום להולנדית

נדרשים לשירותי תרגום להולנדית? פנו אלינו או הזמינו אונליין. רוצים לקבל מידע? המשיכו לקרוא. הולנדית היא השפה ה-37 בעולם בתפוצתה והשפה ה-11 בתפוצת הפרסומים מסביב

תרגום צ'כית

נדרשים לשירותי תרגום מהשפה הצ'כית לכל שפה אחרת או להיפך? זה הזמן לדעת הכול על שירותי תרגום צ'כית הממתינים גם לכם בחברת התרגום O.D translate

תרגום מרומנית לעברית ולהיפך
תרגום שפות
דין רודה

תרגום מרומנית לעברית

נדרשים לשירותי תרגום מרומנית לעברית / עברית רומנית? אצלנו ב- O.D translate, תוכלו להבטיח לעצמכם את שירותי התרגום ברמה הגבוהה ביותר לכל מטרת תרגום נדרשת. 

אנחנו משתדלים לחזור בהקדם האפשרי
השאר לנו פרטים ואנו נחזור אליך בהקדם עם הצעת מחיר