תרגום מאיטלקית לעברית

נדרשים לשירותי תרגום מאיטלקית לעברית / עברית איטלקית? אצלנו ב- O.D translate, תוכלו להבטיח לעצמכם מגוון רחב של שירותי תרגום ברמה המקצועית הגבוהה ביותר. 

תרגום מאיטלקית, הוא שירות תרגום ייעודי נוסף המוצע לכם בחברתנו. שירות מקצועי זה מיועד לכל אילו מביניכם הנדרשים לכל סוג של עבודת תרגום מהשפה האיטלקית לשפה העברית או להיפך, כאשר בין יתר תחומי התרגום המוצעים על ידינו במסגרת השירות ניתן למצוא תרגום העסקי, תרגום משפטי, תרגום נוטריוני (מסמכים, תעודות וכו), תחום התרגום הטכני ועוד.

מספר מילים על השפה האיטלקית

איטלקית,  השפה הרשמית של איטליה היא למעשה שפה רומאנית מערבית המשתייכת לקבוצת השפות הרומאניות. שפה זו נחשבת לשפת האם של קרוב ל-90 מיליון איש מסביב לעולם ובתוכם כ-60 מיליון איטלקים החיים באיטליה. שפה זו אומנם ניצבת רק במקום ה-21 ברשימת השפות המדוברות מסביב לעולם, אך היא נחשבת לשפה השלישית בחשיבותה אותה מלמדים בבתי ספר מסביב לעולם, וזאת לאחר השפה האנגלית והצרפתית ולפני השפה הגרמנית והספרדית.

תרגום מאיטלקית לעברית | עברית לאיטלקית  ב- O.D translate

אנחנו בחברת O.D translate, עוסקים ומתמחים במתן שירותי תרגום מקצועיים מכל שפת מקור לכל שפת תרגום נדרשת, לרבות, שירותי תרגום מאיטלקית לעברית / עברית לאיטלקית. שירותי התרגום המקצועיים שלנו, מאפשרים לכל אחד ואחת מלקוחותינו, ליהנות ממגוון רחב של יתרונות שירות לאורך כל הדרך, וביניהם:

  • תרגום מקצועי המיושם אך ורק על ידי דוברי איטלקית ברמת שפת אם
  • ביצוע עבודות תרגום מאיטלקית לעברית / עברית לאיטלקית בכל תחום תרגום נדרש, לרבות, משפטי, נוטריוני, עסקי, טכני, אקדמי וכדומה.
  • שירותי תרגום מהירים ומקצועיים – כולל שירות ייעודי לתרגום מהיום להיום
  • תעריפי תרגום אטרקטיביים לכל סוגי עבודות התרגום הנדרשות
  • אפליקציית WEB  במסגרתה ניתן לקבל הצעות מחיר לתרגום ולבצע הזמנה אונליין ללא צורך במענה אנושי

ויתרונות נוספים ההופכים אותנו לחברות התרגום המובילה בישראל גם בביצוע עבודות תרגום מאיטלקית לעברית / עברית לאיטלקית.

שירותי תרגום מאיטלקית לעברית ולהיפך – למי הם מיועדים?

שירותי התרגום המוצעים על ידינו מאיטלקית לעברית ולהיפך, מיועדים לכל אילו מביניכם הנדרשים לשירות מכל סיבה שהיא, בין אם מדובר בסטודנטים הנדרשים לביצוע עבודות תרגום של מאמרים ותכנים אקדמאיים, בים אם מדובר באנשי עסקים הנדרשים לביצוע עבודות תרגום עסקי או תרגום טכני ובין אם מדובר בקהל לקוחות הנדרש לתרגם מסמכים ותעודות שונות מאיטלקית לעברית או להיפך. כמו כן, אנו עוסקים ומתמחים בשירותי תרגום משפטי /נוטריוני בשפה האיטלקית ובשירותי תרגום כתוביות לסרטים. לרשותנו, צוות מנוסה ומיומן בביצוע עבודות תרגום מאיטלקית לעברית / עברית לאיטלקית, כאשר זהות המתרגם על ידינו נקבע בהתאם לסוג ואופי עבודת התרגום לה אנו נדרשים.

תרגום איטלקית לעברית

אהבתם את הפוסט? שתפו!

אז על איזה פרויקט אנחנו מדברים בשביל להתאים לך את המתרגם המתאים ?

השאר לנו את המייל שלך ונחזור אליך בהקדם האפשרי

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם עם הצעת מחיר
שירותים נוספים
תרגום מאנגלית לעברית
תרגום שפות
דין רודה

תרגום מאנגלית לעברית

  זקוקים לתרגום תרגום מעברית לאנגלית? אנחנו כאן בדיוק בשביל זה ובשבילכם! מומחיות חברתינו הינה בתרגום רחב של שפות שונות לכל שפה, על ידי מתרגמים

תרגום להולנדית
תרגום שפות
דין רודה

תרגום להולנדית

נדרשים לשירותי תרגום להולנדית? פנו אלינו או הזמינו אונליין. רוצים לקבל מידע? המשיכו לקרוא. הולנדית היא השפה ה-37 בעולם בתפוצתה והשפה ה-11 בתפוצת הפרסומים מסביב

תרגום צ'כית

נדרשים לשירותי תרגום מהשפה הצ'כית לכל שפה אחרת או להיפך? זה הזמן לדעת הכול על שירותי תרגום צ'כית הממתינים גם לכם בחברת התרגום O.D translate

תרגום מרומנית לעברית ולהיפך
תרגום שפות
דין רודה

תרגום מרומנית לעברית

נדרשים לשירותי תרגום מרומנית לעברית / עברית רומנית? אצלנו ב- O.D translate, תוכלו להבטיח לעצמכם את שירותי התרגום ברמה הגבוהה ביותר לכל מטרת תרגום נדרשת. 

אנחנו משתדלים לחזור בהקדם האפשרי
השאר לנו פרטים ואנו נחזור אליך בהקדם עם הצעת מחיר