תרגום חוזים

מעוניינים בתרגום חוזים או הסכמים תוך התאמה אישית על פי הצורך? O.D translate מספקת שירותי תרגום איכותיים עבור חוזים מכל קשת התחומים, תוך התחייבות לתרגום מקצועי ונאמן למקור 

עריכת חוזה הינה מלאכת מחשבת הדורשת משני צדדים לקיים הליך מדוקדק המעגן הסכמות מכל סוג שהן. בין אם מדובר בחוזה משפטי, עסקי, חוזה במסגרת שוק העבודה, חוזה שכירות או כל חוזה אחר, קיימת חשיבות עליונה לתוכן ברור ומובן לקריאה וכזה אותו לא ניתן יהיה לפרש במספר דרכים.

לאור הצורך ההולך וגובר של תרגום חוזים בכל רבדי החיים, אנו זקוקים לא אחת למתן שירות מקצועי על ידי מתרגמים איכותיים אשר יש בידם את היכולת לתרגם טקסטים בצורה יסודית ומוקפדת תוך התנסות בשימוש בז'רגון מקצועי המאפשר לשמור הן על שפת המקור והן על שפת היעד.

למי מיועד השירות

כידוע, חוזים הם חלק אינטגרלי מהחיים. אנו עורכים חוזים השכם והערב בנושאי דיני עבודה, דיני משפחה, עולם המשפט, נדל"ן, חוזי העסקה, דיני חברות והיד עוד נטויה. המשותף לכל אותם חוזים הוא הצורך האקוטי בהעברת תוכן בצורה מיטבית שתאפשר לעגן את מהותם באופן חוקי ולשביעות רצונם של כלל הצדדים המעורבים בתהליך.

שירותי תרגום חוזים נוספים מוצעים, בין היתר, עבור הסכמי זכויות יוצרים, חוזים ורישיונות שמקורם בפטנטים, תביעות משפטיות, הסכמי רכישה מסוגים שונים ועוד.

כך או כך, כאשר מדובר בחוזים אותם יש לתרגם משפה כזו או אחרת, קיימת חשיבות כפולה ומכופלת בשמירה על תוכן הדברים, כמו גם על המהות והסגנון שיישארו "על פי כוונת המשורר", שכן כל שגיאה חלילה במסגרת התרגום עלולה לגרום לנזק בעל השלכות מרחיקות לכת.

תרגום חוזים

קצת עלינו

חברת O.D translate נחשבת שלא בכדי לאחת מספקיות שירותי התרגום המובילות בארץ. הניסיון הרב שצברה החברה בעבודה ישירה מול מגוון רחב של לקוחות לאורך השנים, מסייעת לנו לתרגם כל חוזה באיכות ומקצועיות מירבית.

אנו מתחייבים לספק תרגום נאמן למקור תוך עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר, וכן מודעים לצורך בהקפדה יתרה על כל אות ופסיק.

לאור הוותק הרב שצברנו בתרגום חוזים מכל הסוגים, אנו מסוגלים להתחייב על שירות תרגום יסודי הכולל דיוק מוחלט בכל מילה ומילה, כמו גם עמידה קפדנית בלוחות זמנים מוגדרים, כך שתוכלו ליהנות מחוזה מתורגם תוך פרק זמן קצר וללא צורך בהמתנה מייגעת.

ראוי לציין כי באמתחתנו צוות מתרגמים מהשורה הראשונה, לרבות מתרגמים המעורים לפני ולפנים בתחום המשפטי והעסקי, בעלי ידע וניסיון רחב בתרגום טקסטים וחוזים מורכבים במיוחד.

O.D translate מתחייבת באופן שאינו משתמע לשתי פנים להעניק שירותי תרגום חוזים על הצד הטוב ביותר, לרבות שכתובים ומענה להערות מצד הלקוחות עד לקבלת מוצר מוגמר שיענה על מבוקשם.

אהבתם את הפוסט? שתפו!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

אז על איזה פרויקט אנחנו מדברים בשביל להתאים לך את המתרגם המתאים ?

השאר לנו את המייל שלך ונחזור אליך בהקדם האפשרי

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם עם הצעת מחיר
שירותים נוספים
אנחנו משתדלים לחזור בהקדם האפשרי
השאר לנו פרטים ואנו נחזור אליך בהקדם עם הצעת מחיר