מי אנחנו

אחת הסיבות שראיתי צורך להקים את O.D.translate

שמי דין רודה בן 23 במקור מתכנת אפליקציות web .
אחת הסיבות שראיתי צורך להקים את O.D.translate היא שראיתי את הצורך הכל כך גדול בתרגום איכותי ומקצועי שראיתי מהתחום שלי כמתכנת
(תרגום אתרים) – כמו למשל לקוחות שצריכים למנף את האתר של העסק לקהל בינלאומי. 

וכמו רבים מחבריי שהם סטודנטים שזקוקים לתרגום איכותי עבור הפרויקט גמר שלהם, אבל רבים מהסטודנטים מסתפקים בתרגום בינוני, עקב מחירים גבוהים שסטודנט לא יכול להרשות לעצמו.

אני אדם שהמניע העיקרי עבורו, זה לעשות אך ורק מה שגורם לי להתרגש כל פעם מחדש ולאהוב את מה שאני עושה, ועולם השפות והתרבויות, תמיד עניין אותי. לספק את מה שאני אוהב בשילוב עולם התכנות שהוא עולם ומלואו עבורי, ובנוסף לתת שירות עם כל מה שאני אוהב ובניתי,  מבחינתי זו חבילת ריגושים עבורי שממלאת אותי יום יום, לדבר כזה אין שני לו. וזה הוביל להחלטה להיכנס לעולם התרגום ולהתאים לכל כיס תרגום איכותי, מקצועי, שירות חם ואדיב, וכמובן בקרת איכות של המתרגמים, והכי חשוב, אמינות ושירות שהיא מעל הכל .

ביצוע הזמנה ללא מענה אנושי 24/7

כמתכנת אפליקציות web במקצועי, בניתי ממשק נוח וידידותי מאוד למשתמש המאפשר לקהל הלקוחות לקבל הצעת מחיר לתרגום טקסטים מאנגלית לעברית או משפות שונות על פי קריטריונים מדויקים, כמו מספר מילים ורמת דחיפות, המתאימים בהתאם לסוג הפרויקט, ובאמצעות הממשק שבניתי בעזרת המחשבון החכם, ניתן לקבל הצעת מחיר שונה בהתאם משפה לשפה ומס’ המילים. כך שניתן לבצע הזמנה בכל רגע נתון 24/7 ללא צורך במענה אנושי כלל .

( כמובן אבל שאנחנו תמיד כאן לכל שאלה או עזרה אל דאגה. )

איכות יוצאת דופן ללא פשרות

המוניטין עבורנו הוא עולם ומלואו, ושיקוף מול לקוחותינו הוא חלק בלתי נפרד מהערכים שלנו, כך שאם במקרים מסוימים בפרויקטים יש ספק אפילו הקטן ביותר, שלא נצליח להגיע לשביעות הרצון הרצויה והמספקת עבור הלקוח, אנחנו נדע לסרב לקחת פרויקטים מסוג זה. כי אין מה לעשות, אמינות ויושרה מול לקוחותינו היא חשובה מכל. ולא פחות גם מקצועיות, כי חשוב עבורנו שכל לקוח שלנו יצא הכי מבסוט ומסופק מהיכולות הגבוהות של המתרגמים שלנו אשר נבחרו בקפידה, וכך נצליח להביא את לקוחותינו לכבוש יעדים חדשים, עם זה בעולם המשפטי, העסקי, קורות חיים והיד עוד נטויה, כי בסופו של דבר מה שעומד בין הצלחה לכישלון של מסמכים או חוזים בשלל תחומים, הוא מכשול השפה, כאשר חברת תרגום כמונו תדע להביא אתכם צעד אחד קדימה לעבר תרגום מוצלח ומקצועי שהמתרגמים שלנו יעשו זאת על הצעד הטוב ביותר.

 אשמח מאוד לספק לכם את השירות והמקצועיות שלנו, עבור הפרויקטים שלכם שבעזרת המתרגמים המקצועיים שלנו, נוכל להוביל לכם את הפרויקטים לתרגום ברמה אחרת שתתאים לכל כיס .

שינוי גודל גופנים
ניגודיות
small_c_popup.png

אנחנו משתדלים לחזור בהקדם האפשרי

השאר לנו פרטים ואנו נחזור אליך בהקדם עם הצעת מחיר